Вантажна шина Jinyu JF518 245/70 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF518 245/70 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF518 245/70 R17.5 143J
Усі ціни 12 →Jinyu JF518 (рулевая) (245/70R17.5 143J) | 6 642 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 245/70 R17.5 143/141J 18PR | 6 913 грн. |
Jinyu JF518 245/70 R17.5 143/141J | 6 763 грн. |
Грузовые шины Jinyu JF518 (рулевая) 245/70 R17.5 143/141J 1002507627 | 6 785 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 245/70 R17.5 143/141J | 6 864 грн. |
ще 7 пропозицій