Плита Crownberg CB 3744
Фото 4 |
Crownberg CB 3744 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 3744
Усі ціни 19 →Плита електрична настільна Crownberg CB-3744 двоконфорочна спіральна 2000 | 690 грн. |
Плита електрична настільна спіральна Crownberg CB 3744 2000 Вт Білий двоко | 549 грн. |
Настільна Електрична Плита Crownberg Cb 3744 | 549 грн. |
Плита електрична натільна Crownberg CB-3744 двоконфорна спіраль 2000 Вт | 750 грн. |
Плита електрична настільна двоконфоркова спіральна Білий Crownberg CB 3744 | 544 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →