Плита Domotec MS 5802
Фото 3 |
Domotec MS 5802 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5802
Усі ціни 63 →Двоконфоркова Електроплита спіральна Domotec MS-5802 для кухні Плита | 689 грн. |
Двоконфоркова Електроплита спіральна Domotec MS-5802 для кухні Плита | 689 грн. |
Настольная электрическая электроплита Domotec MS-5802 | 799 грн. |
Двоконфоркова Електроплита спіральна Domotec MS-5802 | 679 грн. |
Двоконфоркова Електроплита спіральна Domotec MS-5802 | 680 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →