SSD Crucial P2 CT2000P2SSD8 2 ТБ
Відео 17Фото 4 |
Crucial CT2000P2SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P2 CT2000P2SSD8 2 ТБ
Усі ціни 7 →Crucial P2 2 Tb (CT2000P2SSD8) | 4 495 грн. |
Crucial P2 2 Tb (CT2000P2SSD8) | 4 369 грн. |
SSD накопитель Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8) | 4 705 грн. |
SSD накопичувач Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8) | 4 450 грн. |
Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8) CT2000P2SSD8 | 4 410 грн. |
SSD накопичувач Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8) | 4 762 грн. |
Crucial P2 2 TB (CT2000P2SSD8) | 4 675 грн. |
Відеоогляди
2 0 0 3 |
Користуюся вже рік 500ГБ-шником - жодних проблем. Усе класно. Немає. Иван Гудым: користуюся Crucial CT500P2SSD8 більше року |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
13 серпня 2022, 08:55
Подойдёт ли для ноутбука? #
Подойдёт ли данный SSD накопитель к ноутбуку HP Laptop 14s-fq1017ur
29 грудня 2021, 12:12
Производитель обманывает? #
Я смотрел обзоры на него перед покупкой и там была память TLC и хорошие скорости, теперь же производитель тихо заменил чипы на QLC, и скорости теперь у него хуже чем в любом более дешевом SSD SATA. Жалею что купил, попробую его вернуть в магазин.
27 листопада 2021, 13:08
Комплект #
есть ли в винты в комплекте а так же есть ли проставка для лучше прилегания ?
Модификації Crucial P2 CT2000P2SSD8
Ціни на Crucial P2 CT2000P2SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P2 CT500P2SSD8 500 ГБ | від 2 231 грн. | 1 пропозиція | ||
Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 ТБ | від 2 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Crucial P2 CT2000P2SSD8 2 ТБ | від 4 369 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →