Літня шина CST Tires Medallion MD-A1 225/55 R16 95V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Medallion MD-A1 225/55 R16 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Medallion MD-A1 225/55 R16 95V
Усі ціни 24 →Шина CST Medallion MD-A1 225/55 R16 95V | 2 699 грн. |
CST Medallion MD-A1 225/55 R16 95V | 2 836 грн. |
CST Medallion MD-A1 225/55 R16 95V | 3 090 грн. |
CST Medallion MD-A1 (225/55R16 95V) | 2 766 грн. |
Летние шины CST Medallion MD-A1 225/55 R16 95V 1001336165 | 2 830 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →