Дитяче автокрісло Cybex Sirona SX2 i-Size
Відео 3Фото 8 |
Cybex Sirona SX2 i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Sirona SX2 i-Size
Усі ціни 24 →Cybex Sirona Sx2 I-Size ~0-18 Kg Beach Blue | 13 320 грн. |
Cybex Sirona Sx2 I-Size ~0-18 Kg Beach Blue | 13 653 грн. |
Cybex Sirona Sx2 I-Size ~0-18 Kg Beach Blue | 13 986 грн. |
Cybex Sirona SX2 I-Size Navy Blue 0-18kg | 14 960 грн. |
Cybex Sirona Sx2 I-Size Fotelik Moon-Black 0-18 Kg | 16 000 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Cybex Sirona SX2 i-Size:
- Розміри: 71x49x68 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →