Дитяче автокрісло Cybex Aton 5
Відео 5Фото 7 |
Cybex Aton 5 |
|
Комфортна модель дитячого автосидения для найменших пасажирів. Модель розрахована на діток з народження і приблизно до року або доки вага дитини не перевищить 13 кг, а зріст — 75 см. Виріб має високий рейтинг безпеки, що підтверджується оцінкою «Дуже добре» (++) за результатами краш-тесту ADAC в 2017 році. Cybex Aton 5 ставиться на заднє сидіння авто суто в положенні проти шерсті (спиною по ходу руху).
Фіксація крісла проводиться штатним автомобільним ременем. Зі свого боку, дитина в ньому пристібається власними трьохточковими ременями. Регулювань в автолюльці піддаються висота підголівника (8 положень) та ременів (поттягиваются разом з підголовником). Чаша моделі має плоске ложі для забезпечення правильної посадки маленького пасажира. Допзвено на сторожі безпеки малюка — телескопічна система захисту від бічних ударів L. S. P. System. На доважок до автокрісла додається сонцезахисний дашок з захистом UVP 50+. Чохли у вироби знімні. Їх можна прати машинним способом в делікатному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Aton 5
Усі ціни 25 →Cybex Aton 5 Autumn Gold 0-13Kg + Baza 2-Fix | 10 440 грн. |
Cybex Aton 5 Pepper Black 0-13Kg + Baza | 9 799 грн. |
Cybex Aton 5 Pepper Black 0-13Kg + Baza | 10 038 грн. |
Автокрісло Cybex Aton 5 Classic Beige гр. 0+ 0-13 кг | 7 190 грн. |
Cybex Aton 5 Magnolia Pink 0-13kg + Baza 2-fix | 12 680 грн. |