Автомагнітола Cyclone MP-1102G BA
Cyclone MP-1102G BA
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Управління магнітолою через додаток в смартфоні.
Всі характеристики
Характеристики MP-1102G BA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone MP-1102G BA
Усі ціни 18 →CYCLONE MP-1102G BA | 799 грн. |
Автомагнитола Cyclone MP-1102G BA | 985 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP-1102 BA | 799 грн. |
Cyclone Автомагнітола Cyclone MP-1102 BA | 799 грн. |
[:ua]Автомагнітола Cyclone MP-1102G BA[:ru]Автомагнитола Cyclone MP-1102G | 777 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →