Автомагнітола Cyclone C9-002
Фото 4 |
Cyclone C9-002
Монтаж:2DIN
Носії:USB
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:9 "
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 1 ГБ
Підсвічування:біла
Всі характеристики
Характеристики C9-002
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone C9-002
Усі ціни 7 →Автомагнітола Cyclone C9-002 | 4 049 грн. |
Автомагнитола CYCLONE C9-002 (1X32) Cyclone C9-002 (1x32) | 4 049 грн. |
Автомагнітола СYCLONE C9-002 (1X32) | 4 049 грн. |
Автомагнітола Cyclone C9-002 (1x32) | 3 599 грн. |
Автомагнітола Cyclone C9-002 (1X32) | 4 049 грн. |
Мультимедійний центр Cyclone C9-002 | 4 049 грн. |
Автомагнітола 9" Cyclone C9-002 (1x32) | 4 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →