Автомагнітола Cyclone MP-4041 AV BT
Відео 2 |
Cyclone MP-4041 AV BT
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:3.8 "
Всі характеристики
Характеристики MP-4041 AV BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone MP-4041 AV BT
Усі ціни 13 →Cyclone MP-4041 AV BT | 1 899 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP-4041 | 1 749 грн. |
[:ua]Автомагнітола 1Din Cyclone MP-4041[:ru]Автомагнитола 1Din Cyclone MP- | 1 749 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP 4041 (50466) | 1 749 грн. |
Автомагнітола CYCLONE MP-4041BT | 1 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →