Комутатор D-Link DES-1008P
Фото 4 |
D-Link DES-1008P 5 FE 60 Вт 8 FE 52 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DES-1008P
Усі ціни 34 →D-Link DES-1008P Комутатор | 2 080 грн. |
Комутатор D-Link DES-1008P/C1A | 2 306 грн. |
Коммутатор D-Link DES-1008P | 2 509 грн. |
D-Link DES-1008P | 2 400 грн. |
Коммутатор сетевой D-Link des-1008p | 2 531 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації D-Link DES-1008P
Ціни на D-Link DES-1008P |
---|---|---|---|---|
D-Link DES-1005P | від 1 933 грн. | 2 пропозиції | ||
D-Link DES-1008P | від 2 080 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →