Комутатор D-Link DGS-2000-28
D-Link DGS-2000-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-2000-28
Усі ціни 6 →Комутатор D-Link DGS-1210-28/FL 24xGE, 2xSFP, L2 | 8 123 грн. |
D-Link DGS-2000-28 — Комутатор керований L2, 24 x 10/100/1000BASE-T, 4 x 1 | 8 023 грн. |
Коммутатор D-link DGS-2000-28 | 7 728 грн. |
D-Link DGS-2000-28 | 11 599 грн. |
D-Link DGS-2000-28 | 7 762 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →