Комутатор D-Link DGS-1520-52
Фото 6 |
D-Link DGS-1520-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1520-52
Усі ціни 13 →D-Link DGS-1520-52 | 41 360 грн. |
Мережевий комутатор D-Link DGS-1520-52 | 42 159 грн. |
Сетевой коммутатор D-Link DGS-1520-52 | 41 316 грн. |
Коммутатор D-Link dgs-1520-52/e 48xGE, 2x10GE, 2xSFP+, l3, Стекируемый dgs | 37 684 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1520-52 | 42 068 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →