Комутатор D-Link DGS-1210-10 (DGS-1210-10/C)
Відео 1Фото 9 | Очікується у продажу 4 619 грн. Тип: що налаштовуються; Форм-фактор: монтується в стійку; Gigabit Ethernet (шт): 8; SFP (оптика) (шт): 2; Управління: SSH; Telnet; Web-інтерфейс; SNMP; Блок живлення: вбудований; Робоча температура (°C): -5 °C ~ +50; Габарити (мм): 280x126x44; |
D-Link DGS-1210-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1210-10
Ціни на D-Link DGS-1210-10 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1210-20 | від 4 629 грн. | 26 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-26 | від 5 701 грн. | 32 пропозиції | ||
D-Link DGS-1210-28 | від 6 580 грн. | 78 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-52 | від 13 000 грн. | 7 пропозицій |