Комутатор D-Link DGS-1210-28MP
Фото 5 |
D-Link DGS-1210-28MP 28 GE / 8 SFP48 GE / 4 SFP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1210-28MP
Усі ціни 16 →D-Link DGS-1210-28MP | 18 919 грн. |
D-Link DGS-1210-28MP | 21 131 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1210-28MP 24x1GE PoE, 4xSFP 1G, Smart | 21 131 грн. |
D-Link DGS-1210-28MP | 21 131 грн. |
D-Link DGS-1210-28MP | 18 575 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації D-Link DGS-1210-28MP
Ціни на D-Link DGS-1210-28MP |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1210-28MP | від 18 565 грн. | 16 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-52MP | від 25 625 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →