Комутатор D-Link DGS-1210-28P
Фото 4 |
D-Link DGS-1210-28P 8 GE / 2 SFP 78 Вт 24 GE / 4 SFP 193 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1210-28P
D-Link DGS-1210-28P/E | 21 956 грн. |
D-Link Комутатор DGS-1210-28P 24xGE PoE, 4xGE/SFP, 193Вт, WebSmart DGS-121 | 21 800 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28P/E | 25 934 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28P/E | 27 875 грн. |
Модификації D-Link DGS-1210-28P
Ціни на D-Link DGS-1210-28P |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1210-10P | від 6 560 грн. | 1 пропозиція | ||
D-Link DGS-1210-28P | від 21 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →