Комутатор D-Link DGS-1210-16
Відео 1Фото 9 | Очікується у продажу 6 312 грн. Тип: керований 2 рівні (L2); Форм-фактор: монтується в стійку; Gigabit Ethernet (шт): 12; SFP (оптика) (шт): 4; Управління: Telnet; Web-інтерфейс; SNMP; Блок живлення: вбудований; Робоча температура (°C): -5 °C ~ +50; Габарити (мм): 440x210x44; |
D-Link DGS-1210-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1210-16
Ціни на D-Link DGS-1210-16 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1210-20 | від 4 568 грн. | 25 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-26 | від 5 589 грн. | 30 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-24 | від 6 175 грн. | 4 пропозиції | ||
D-Link DGS-1210-28 | від 6 580 грн. | 78 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-52 | від 13 000 грн. | 7 пропозицій |