Кардридер / USB-хаб D-Link DUB-1325
D-Link DUB-1325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-1325
Усі ціни 33 →Адаптер D-Link Adapter Usb 3.0 to 2xUSB 3.0+USB-C+SD+MicroSD Gray (DUB-132 | 1 686 грн. |
Адаптер D-Link Adapter Usb 3.0 to 2xUSB 3.0+USB-C+SD+MicroSD Gray (DUB-132 | 1 686 грн. |
D-Link DUB-1325 Адаптер | 1 320 грн. |
D-Link DUB-1325 | 1 707 грн. |
D-Link DUB-1325 | 1 707 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →