Каналізаційна установка DAB Pumps E.Sybox
DAB Pumps E.Sybox |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps E.Sybox
Усі ціни 12 →Насосна станція DAB E.SYBOX V220-240 50/60Hz SCHUKO (60147200) 60147200 | 53 653 грн. |
DAB Hydrofor E.Sybox 60147200 | 40 000 грн. |
DAB Hydrofor E.Sybox 60147200 | 41 000 грн. |
Насосна станція DAB E.SYBOX | 75 502 грн. |
Насосна станція DAB E.SYBOX GAS/220-240/EU/KIWA (60184312) 60184312 | 59 043 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції DAB Pumps E.Sybox:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Оснащений датчиком тиску, протоки і зворотним клапаном
- Вбудований електронний інвертор з бездротовим зв'язком
- Корпус із захисними і звукоізоляційними функціями
- Антивібраційні опори
- Інтерфейс управління з ЖК-дисплєм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →