Насосна станція Optima Jet 100-24
Optima Jet 100-24 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 100-24
Усі ціни 80 →Насосна станція OPTIMA відцентрова для чистої води JET100-24INOX 1100Вт 3м | 6 709 грн. |
Насосна станція Optima JET100-24, G 1, 3м куб. (11993) 11993 | 5 329 грн. |
Optima JET100-24 G | 5 329 грн. |
Насосна станція Optima JET100-24 1.1 кВт чавун довгий на гребінці 17101303 | 5 329 грн. |
Насосная станция Optima JET100-24 G 1.1 кВт | 5 323 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 100-24:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Optima Jet 100-24
Ціни на Optima Jet 100-24 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 100-24 | від 4 790 грн. | 80 пропозицій | ||
Optima Jet 100-50 | від 5 690 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →