Заглибний насос DAB Pumps Verty Nova 200 M
DAB Pumps Verty Nova 200 M поплавковий вимикач 7.6 м³/год 7 м 11.7 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps Verty Nova 200 M
Дренажний насос DAB VERTY NOVA 200 M 60122636 | 7 034 грн. |
Дренажно-фекальний насос DAB VERTY NOVA 200 M | 9 898 грн. |
Дренажний насос DAB Verty Nova 200 M | 8 084 грн. |
Модификації DAB Pumps Verty Nova 200 M
Ціни на DAB Pumps Verty Nova 200 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps Verty Nova 200 M | від 7 034 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Verty Nova 400 M | від 6 923 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →