Заглибний насос Wilo TMR 32/8
Відео 2Фото 2 |
Wilo TMR 32/8 вихровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo TMR 32/8
Усі ціни 10 →Дренажний насос Wilo TMR 32/8 (4145325) 4145325 | 8 083 грн. |
Дренажный насос Wilo TMR 32/8-10m 4145326 | 8 215 грн. |
Wilo Wilo Drain TMR 32/8 (4145325) 4145325 | 9 764 грн. |
Дренажний насос WILO TMR 32/8 (4145325) | 8 274 грн. |
Дренажний насос Wilo TMR 32/8-10m (4145326) 4145326 | 8 294 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wilo TMR 32/8
Ціни на Wilo TMR 32/8 |
---|---|---|---|---|
Wilo TM 32/7 | від 6 290 грн. | 27 пропозицій | ||
Wilo TMR 32/8 | від 8 005 грн. | 10 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/8 | від 7 419 грн. | 13 пропозицій | ||
Wilo TM 32/8-10 | від 7 712 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TMW 32/11 | від 8 423 грн. | 41 пропозиція | ||
Wilo TMR 32/11 | від 9 137 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →