Плита DAHATI 2000-01SL білий
Фото 3 |
DAHATI 2000-01SL білий 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAHATI 2000-01SL білий
Комбінована плита Dahati 2000-01 S | 6 268 грн. |
DAHATI 2000-01 S | 6 400 грн. |
Плита кухонная DAHATI 2000-01 S | 6 763 грн. |
Dahati 2000-01 S | 6 466 грн. |
Плита комбінована DAHATI 2000-01SL | 6 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →