Комутатор Dahua CS4218-16ET-135
Фото 13 |
Dahua CS4218-16ET-135 16 FE / 2 GE / 2 SFP 135 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 375 Вт 26 GE / 2 SFP 240 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua CS4218-16ET-135
Усі ціни 6 →16-портовый управляемый PoE коммутатор DH-CS4218-16ET-135 с 16 портами POE | 9 600 грн. |
Dahua Technology DH-CS4218-16ET-135 | 9 555 грн. |
Керований 18-портовый PoE комутатор Dahua DH-CS4218-16ET-135 з 16 портами | 9 600 грн. |
16-портовий керований PoE комутатор DH-CS4218-16ET-135 з 16 портами POE 10 | 9 600 грн. |
Комутатор Dahua 16-портовий керований з PoE DH-CS4218-16ET-135 | 9 600 грн. |
16-портовий керований з PoE DH-CS4218-16ET-135 | 9 600 грн. |
Модификації Dahua CS4218-16ET-135
Ціни на Dahua CS4218-16ET-135 |
---|---|---|---|---|
Dahua CS4218-16ET-135 | від 9 555 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua CS4226-24ET-240 | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua CS4226-24ET-375 | від 17 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua CS4228-24GT-240 | від 16 380 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →