Комутатор Dahua CS4228-24GT-240
Фото 4 |
Dahua CS4228-24GT-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua CS4228-24GT-240
Dahua Technology DH-CS4228-24GT-240 | 16 380 грн. |
24-портовий гігабітний керований PoE комутатор DH-CS4228-24GT-240 з 24 пор | 16 800 грн. |
24-портовий гігабітний комутатор з PoE Dahua DH-CS4228-24GT-240 | 16 800 грн. |
Модификації Dahua CS4228-24GT-240
Ціни на Dahua CS4228-24GT-240 |
---|---|---|---|---|
Dahua CS4218-16ET-135 | від 9 555 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua CS4226-24ET-240 | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua CS4226-24ET-375 | від 17 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua CS4228-24GT-240 | від 16 380 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →