Комутатор Dahua CS4226-24ET-375
Фото 4 |
Dahua CS4226-24ET-375 16 FE / 2 GE / 2 SFP 135 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 375 Вт 26 GE / 2 SFP 240 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua CS4226-24ET-375
24-портовый управляемый PoE коммутатор DH-CS4226-24ET-375 с 24 портами POE | 18 000 грн. |
Dahua Technology DH-CS4226-24ET-375 | 17 940 грн. |
24-портовий керований PoE комутатор DH-CS4226-24ET-375 з 24 портами POE 10 | 18 000 грн. |
Комутатор Dahua 24-портовий керований з PoE DH-CS4226-24ET-375 | 18 000 грн. |
24-портовий керований з PoE DH-CS4226-24ET-375 | 18 000 грн. |
Модификації Dahua CS4226-24ET-375
Ціни на Dahua CS4226-24ET-375 |
---|---|---|---|---|
Dahua CS4218-16ET-135 | від 9 555 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua CS4226-24ET-240 | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua CS4226-24ET-375 | від 17 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua CS4228-24GT-240 | від 16 380 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →