Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm
Відео 2Фото 13 |
Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Функція розпізнавання та класифікації транспортних засобів та людей. Захист периметру.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm
Усі ціни 49 →IP-камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8mm | 4 400 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8mm | 4 400 грн. |
Камера видеонаблюдения Dahua dh-ipc-hfw2449s-s-il (2.8) | 3 810 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE (2.8 мм) з подвійним під | 4 329 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE (2.8) | 4 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm
Ціни на Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8 mm | від 3 810 грн. | 49 пропозицій | ||
Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 3.6 mm | від 3 724 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →