Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-8D
Dahua KIT-HDCVI-8D
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 8 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-8D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua KIT-HDCVI-8D
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-8D KIT AUDIO (30342) | 21 980 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-8D KIT | 16 738 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-8D 2K KIT (29579) | 27 042 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-8D KIT | 16 738 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-8D KIT AUDIO | 21 980 грн. |
Модификації Dahua KIT-HDCVI-8D
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-8D |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1D | від 5 441 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-2D | від 6 723 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-3D | від 8 017 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-4D | від 9 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-6D | від 17 774 грн. | 3 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-8D | від 16 738 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →