Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-6D
Dahua KIT-HDCVI-6D
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 6 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-6D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua KIT-HDCVI-6D
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-6D KIT AUDIO (30341) | 17 774 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-6D KIT AUDIO | 17 774 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-6D 2K KIT (29573) | 22 544 грн. |
Модификації Dahua KIT-HDCVI-6D
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-6D |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1D | від 5 441 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-2D | від 6 723 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-3D | від 8 017 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-4D | від 9 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-6D | від 17 774 грн. | 3 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-8D | від 16 738 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →