Котушка Daiwa Prorex MQ LT 3000D-C (10610-300)
Daiwa Prorex MQ LT 3000D-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Prorex MQ LT 3000D-C
Daiwa Kołowrotek Prorex Mq Lt 3000 D C 2023 10610300 | 10 200 грн. |
Daiwa Kołowrotek Prorex Mq Lt 3000 D C 2023 10610300 | 10 455 грн. |
Daiwa Kołowrotek Prorex Mq Lt 3000 D C 2023 10610300 | 10 710 грн. |
Катушка Daiwa 22 Prorex MQ LT 3000D-C 10110-004 | 9 441 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →