Газовий котел Danko 15V 15 кВт автономна робота
![]() |
Danko 15V 15 кВт
автономна робота
10 кВт
автономна робота
12 кВт автономна робота
15 кВт автономна робота
18 кВт автономна робота
20 кВт автономна робота
24 кВт автономна робота
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 110 мм
Всі характеристики
Характеристики 15V
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Danko 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Danko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Danko 15V 15 кВт автономна робота
| 21 000 грн. | ![]() |
Газовий котел Данко 15 ВС | 21 438 грн. |
| 21 387 грн. |
Модификації Danko 15V
| Ціни на Danko 15V |
|---|---|---|---|---|
| Danko 10V 10 кВт автономна робота | від 17 382 грн. | 3 пропозиції | ||
| Danko 12V 12 кВт автономна робота | від 19 624 грн. | 3 пропозиції | ||
| Danko 15V 15 кВт автономна робота | від 21 000 грн. | 3 пропозиції | ||
| Danko 18V 18 кВт автономна робота | від 22 450 грн. | 3 пропозиції | ||
| Danko 20V 20 кВт автономна робота | від 23 800 грн. | 3 пропозиції | ||
| Danko 24V 24 кВт автономна робота | від 25 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Додаткові функції і можливості опалювального котла Danko 15V:
- Модель 15 - одноконтурний котел
РекомендуємоПорівняти в таблиці →