Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:16 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт
Усі ціни 20 →Одноконтурний газовий котел Атем Житомир 3 КС-ГВ-015 Н (верхній) 3837272 | 16 353 грн. |
АТЕМ КС-ГВ-015СН | 17 090 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ 015 СН | 17 676 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-015СН (димохід назад) | 18 206 грн. |
Двоконтурний газовий котел Атем КС-ГВ-015 СН (верхній) 00000013988 | 18 206 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт | від 13 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт | від 14 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт | від 15 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт | від 16 353 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-020 SN 22.5 кВт | від 19 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-025 SN 26 кВт | від 20 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт | від 21 422 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →