Оперативна пам'ять Dato DDR3 1x8Gb DT8G3DLDND16
Dato DT8G3DLDND16 1600 МГц CL9 1600 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dato DDR3 1x8Gb DT8G3DLDND16
Усі ціни 38 →Модуль пам`ятi DDR3 8GB/1600 Dato (DT8G3DLDND16) DT8G3DLDND16 | 369 грн. |
Память для настільних компютерів Dato 8 GB DDR3 1600 MHz (DT8G3DLDND16) | 750 грн. |
ОЗУ Dato DDR3 8GB 1600 MHz (DT8G3DLDND16) DT8G3DLDND16 | 369 грн. |
Модуль памяти DDR3 8GB/1600 Dato (DT8G3DLDND16) DT8G3DLDND16 | 428 грн. |
Dato DDR3L 1600MHz 8GB (DT8G3DLDND16) | 387 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dato DDR3 1x8Gb
Ціни на Dato DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Dato DDR3 1x8Gb DT8G3DLDND16 | від 369 грн. | 39 пропозицій | ||
Dato DDR3 1x8Gb DT8GG5128D16 | від 479 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →