Литий диск DBV 5SP 001 7x16/5x114,3 ET48 DIA74,1
Фото 12 | від 7 176 до 8 280 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації DBV 5SP 001 40
Характеристики
DBV 5SP 001 7x16/5x114,3 ET48 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DBV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DBV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DBV 5SP 001 7x16/5x114,3 ET48 DIA74,1
DBV 5SP 001 Black Front Polish R16 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA74.1 | 8 280 грн. |
DBV 5SP 001 (7J x 16 5x114.3 ET48 DIA74.1 Black) | 7 987 грн. |
DBV 5SP 001 Silver Painted R16 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA74.1 | 7 176 грн. |
Закрити
Схожі