Литий диск DBV Andorra 8x18/5x112 ET30 DIA74,1
Фото 6 | від 9 905 до 13 315 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації DBV Andorra 32
Характеристики
DBV Andorra 8x18/5x112 ET30 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DBV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DBV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DBV Andorra 8x18/5x112 ET30 DIA74,1
Сортувати
DBV Andorra R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA74.1 Black Front Polished | 11 138 грн. |
DBV Andorra (8J x 18 5x112 ET30 DIA74.1) Silver Painted На замовлення з Єв | 10 164 грн. |
DBV Andorra Black Front Polish R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA74.1 | 11 270 грн. |
DBV Andorra (8J x 18 5x112 ET30 DIA74.1 Black) | 10 301 грн. |
DBV Andorra R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA74.1 shadow silver lacquered | 13 315 грн. |
DBV Andorra Black R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA74.1 | 10 580 грн. |
DBV Andorra (8J x 18 5x112 ET30 DIA74.1) Black На замовлення з Європи. | 9 905 грн. |
Закрити
Схожі