Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   DBV

Литий диск DBV Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1

Фото - Диск DBV Tropez (6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1)
Порівняти ціни 4 →
Діаметр (R):16 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм
ЦО (DIA):74.1 мм
Виліт (ET):44 мм
в списокмої списки
Модифікації DBV Tropez 1
Характеристики
DBV Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
44 мм
Діаметр центрального отвору
74.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий, чорний зі сріблястим
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DBV 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DBV.
Де купити DBV Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1

DBV Tropez R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1 Shadow Silver 36193

Metrader.com.uaЗ нами 6 років (Львів)
Поскаржитись
6 880 грн.

DBV Tropez Black Front Polish R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1

Gumma.uaЗ нами 5 років (Харків)
Поскаржитись
8 752 грн.

Диск DBV Tropez Black Front Polish R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
9 015 грн.

DBV Tropez Silver Painted R16 W6.5 PCD5x108 ET44 DIA74.1

Gumma.uaЗ нами 5 років (Харків)
Поскаржитись
8 557 грн.

Динаміка цін на DBV Tropez 6,5x16/5x108 ET44 DIA74,1