Литий диск OXXO Oberon 5 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1
Відео 1Фото 8 | від 5 323 до 7 886 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації OXXO Oberon 5 58
Характеристики
OXXO Oberon 5 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Oberon 5 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1
Сортувати
Oxxo OBERON 5 (OX8) BLACK - Black (R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1) | 5 999 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1 Black OX08-651647-PC-03 | 5 390 грн. |
Oxxo Oberon 5 Black (OX08) R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1 | 6 164 грн. |
OXXO OBERON 5 (OX8) (6.5J x 16 5x108 ET47 DIA65.1 Black) | 7 886 грн. |
Oxxo OBERON 5 (OX8) Silver (R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1) | 5 899 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі