Вантажна шина Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K 385/55 R22.5 " 158 K 385/55 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Sailun STR1+ (прицепная) 385/55 R22.5 160K/158L PR20 | 15 983 грн. |
Sailun STR1+ (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 15 600 грн. |
Sailun STR1+ (Прицепная) (385/55R22.5 160K) | 15 669 грн. |
Sailun STR1+ Прицепная (385/55R22.5 160K) | 15 960 грн. |
Sailun STR1+ причіпна причіпна (385/55R22,5 160/158K/L) 387562 | 15 600 грн. |
Sailun STR1+ (причіпна) 385/55 R22.5 160K/158L PR20 | 16 590 грн. |
Модификації Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K
Ціни на Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K | від 15 615 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K | від 15 600 грн. | 6 пропозицій |