Вантажна шина Sailun STL1 385/65 R22.5 158K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STL1 385/65 R22.5 158K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STL1 385/65 R22.5 158K
Sailun STL1 (прицепная) (385/65R22.5 158K) | 18 158 грн. |
Грузовые шины Sailun STL1 (прицепная) 385/65 R22.5 158K 20PR 1002477204 | 16 177 грн. |
Шини Sailun STL1 (прицепная) 385/65 R22,5 158K 20PR | 16 556 грн. |
Sailun STL1 (385/65R22.5 158K) | 15 818 грн. |
Вантажні шини Sailun STL1 (причіпна) 385/65 R22.5 158K 20PR | 17 168 грн. |
Модификації Sailun STL1 385/65 R22.5 158K
Ціни на Sailun STL1 385/65 R22.5 158K |
---|---|---|---|---|
Sailun STL1 385/65 R22.5 158K | від 15 818 грн. | 5 пропозицій | ||
Sailun STL1 385/65 R22.5 160K | від 16 161 грн. | 7 пропозицій | ||
Sailun STL1 385/65 R22.5 160L | від 16 183 грн. | 1 пропозиція |