Зимова шина Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V
Відео 14Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V
Усі ціни 7 →Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V XL | 3 960 грн. |
Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V | 5 683 грн. |
Шини Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V XL | 5 449 грн. |
DEBICA FRIGO HP2 215/55 R17 98V FP XL | 4 878 грн. |
Debica Frigo HP 2 215/55 R17 98V XL FR 539225 | 4 978 грн. |
Debica Frigo HP 2 215/55 R17 98V XL FR | 5 323 грн. |
Debica FRIGO HP 2 215/55 R17 98V FR XL | 5 206 грн. |
Шини для м'якої зими, без великої кількості снігу та льоду. Добре поводяться на мокрому та сухому асфальті. Слабкі на сніговій дорозі, на льоду майже як літні. користуюся Debica Frigo HP2 225/55 R17 101V кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V
Ціни на Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Debica Frigo HP2 215/55 R17 98V | від 3 960 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →