Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V
Усі ціни 23 →Шина Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V XL | 4 605 грн. |
Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V XL | 4 882 грн. |
Kumho WINTERCRAFT WP52 215/55 R17 98V (7034974294) | 5 680 грн. |
Зимние шины Kumho WinterCraft WP-52 215/55 R17 98V XL 1002295736 | 4 750 грн. |
Kumho WinterCraft WP52 (215/55R17 98V) | 4 764 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 215/55 R17 98V | від 4 605 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →