Літня шина TIGAR HP 205/60 R16 92H
Відео 20Фото 3 |
Виберіть розмір шин
TIGAR HP 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR HP 205/60 R16 92H
Tigar High Performance 205/60 R16 92H | 3 813 грн. |
Шини Tigar High Performance 205/60 R16 92H | 7 954 грн. |
TIGAR HIGH PERFORMANCE 205/60 R16 92H | 3 273 грн. |
Хто б що не казав. але не обов'язково дешева шина завжди погана. Я переконався на особистому досвіді, купивши тигар та відкатавши на ньому весь сезон у 2019 році. У неї безумовно є мінуси, так чудес не буває, але спершу хочу розповісти про плюси. Насамперед це стабільність шини. Містом, асфальтом будь-яку теплу погоду в мене не виникало почуття дискомфорту, вона добре тримає дорогу, не ковзає на поворотах в дощ, добре гальмує, не пливе при різкому перебудові в інший ряд і т.д. Мені сподобалося, що шина не втратила багато протектора за сезон, і виходячи з малюнка можу зробити висновок, що за бажання можна спокійно 4 сезони відкатати. Тепер про мінуси. У неї є схильність до пошуку колії. і це відчувається у першій смузі, де зазвичай катаються вантажівки. У неї слабка боковина, тому що тільки ти виїжджаєш за місто, і починаєш їхати більше 110, - 120, 130 і вище, машина починає клювати при гальмуванні, і як на хвилях переміщатися на всі боки. Амортизатори справні, пружини теж. Т. е. для міста це прекрасна шина за копійки, але для гонок не підходить, для швидкої їзди теж. Я качаю 2.5, але не можу сказати, що цього вистачає для жорсткості. Просто тепер за містом їду 110–120, не більше. Загалом я задоволений. Добре зарекомендувала себе у місті. Подобається як гальмує, як керується асфальтом. Мабуть, хороша зносостійкість. Мені здається слабка боковина, тому вона трохи гойдається на швидкості (більше 110 км/год). Антон Ч: користуюся TIGAR HP 215/60 R16 99V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації TIGAR HP 205/60 R16 92H
Ціни на TIGAR HP 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
TIGAR HP 205/60 R16 92H | від 3 273 грн. | 3 пропозиції | ||
TIGAR HP 205/60 R16 96V | від 2 341 грн. | 33 пропозиції | ||
TIGAR HP 205/60 R16 96W | від 5 493 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →