Корпус Deepcool CH780 чорний (R-CH780-BKADE41-G-1)
Відео 1Фото 16 |
Deepcool CH780 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Deepcool CH780 чорний
Усі ціни 34 →Корпус DeepCool CH780 Black (R-CH780-BKADE41-G-1) без БЖ R-CH780-BKADE41-G | 7 229 грн. |
Корпус Deepcool CH780 Black | 7 129 грн. |
Deepcool CH780 Black R-CH780-BKADE41-G-1 | 7 239 грн. |
Корпус DeepCool CH780 Черный (R-CH780-BKADE41-G-1) без BŽ R-CH780-BKADE41- | 6 764 грн. |
Корпус Deepcool CH780 Black | 7 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deepcool CH780
Ціни на Deepcool CH780 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH780 білий | від 7 134 грн. | 37 пропозицій | ||
Deepcool CH780 чорний | від 6 392 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →