Корпус Deepcool CC560 ARGB V2 чорний (R-CC560-BKTAA4-G-2)
Фото 12 |
Deepcool CC560 ARGB V2 чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Deepcool CC560 ARGB V2 чорний
Усі ціни 39 →Deepcool CC560 ARGB V2 Tempered Glass без БЖ (R-CC560-BKTAA4-G-2) Black R- | 3 449 грн. |
Корпус DeepCool CC560 ARGB V2 (R-CC560-BKTAA4-G-2) без БЖ R-CC560-BKTAA4-G | 3 449 грн. |
Корпус Deepcool CC560 Argb V2 | 3 450 грн. |
Корпус DeepCool CC560 ARGB V2 (R-CC560-BKTAA4-G-2) без ПО R-CC560-BKTAA4-G | 3 266 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →