Корпус Deepcool CC560 V2 чорний (R-CC560-BKGAA4-G-2)
Фото 12 |
Deepcool CC560 V2 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Deepcool CC560 V2 чорний
Усі ціни 21 →Deepcool CC560 V2 Tempered Glass без БЖ (R-CC560-BKGAA4-G-2) Black R-CC560 | 2 749 грн. |
Корпус Deepcool CC560 V2 Black | 2 749 грн. |
Корпус Deepcool CC560 V2 | 2 853 грн. |
Deepcool CC560 V2 | 2 749 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Deepcool CC560 V2
Ціни на Deepcool CC560 V2 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CC560 V2 білий | від 2 572 грн. | 36 пропозицій | ||
Deepcool CC560 V2 чорний | від 2 329 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →