Корпус Deepcool CC360 ARGB чорний (R-CC360-BKAPM3-G-1)
Відео 5Фото 15 |
Малогабаритний корпус для економічного ігрового складання на основі материнської плати формату micro-ATX. У платформі реалізовано передній вентканал із частковою перфорацією. Для покращення повітроприпливу використовується три вентилятори 120 мм з ARGB-підсвічуванням. Система кабельного менеджменту забезпечена численними отворами та зачепами для стяжок. Усі технологічні отвори у піддоні системної плати якісно завальцьовані.
Комп'ютерний корпус Deepcool CC360 ARGB дозволяє керувати підсвічуванням або кнопкою на блоці інтерфейсів, або через роз'єм на материнській платі. Передній повітропровід оснащений захисними протипиловими вставками. Дрібна сіточка від пилу є і зверху, а також на нижньому каналі вентиляції. Цей кейс дає можливість вільно переглядати начинки шасі. Через прозору боковину із загартованого скла добре видно всі деталі комп'ютерної збірки. У секції блоку живлення передбачений знімний кошик HDD. Усього можна поставити два жорсткі диски 3,5″. Є місце і для двох пристроїв SSD 2,5”. Панель керування оснащена одинарним гніздом аудіосистеми 3,5 мм. Є порт USB 3.0, також класичний роз'єм USB 2.0.
Купити Deepcool CC360 ARGB чорний
Усі ціни 33 →Deepcool CC360 ARGB без БЖ (R-CC360-BKAPM3-G-1) Black R-CC360-BKAPM3-G-1 | 2 469 грн. |
Корпус DeepCool CC360 ARGB (R-CC360-BKAPM3-G-1) без БЖ R-CC360-BKAPM3-G-1 | 2 469 грн. |
Корпус Deepcool CC360 Argb (R-CC360-BKAPM3-G-1) | 2 469 грн. |
Корпус DeepCool CC360 ARGB (R-CC360-BKAPM3-G-1) без БП R-CC360-BKAPM3-G-1 | 2 469 грн. |
Модификації Deepcool CC360 ARGB
Ціни на Deepcool CC360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Deepcool CC360 ARGB білий | від 2 327 грн. | 39 пропозицій | ||
Deepcool CC360 ARGB чорний | від 2 219 грн. | 34 пропозиції |