Корпус Deepcool CH370 чорний (R-CH370-BKNAM1-G-1)
Відео 15Фото 15 |
Цей корпус може послужити чудовим рішенням для збирання компактних і при цьому потужних ігрових систем. Модель представлена на ринку популярним брендом Deepcool та позиціонується у середній ціновий сегмент. Дана платформа представлена типорозміром Mini Tower, за основу комп'ютерного складання може бути взята материнська плата формату micro-ATX або mini-ITX. При цьому шасі цілком допустимо комплектувати продуктивними апаратними ресурсами, адже кейс отримав конструкцію, що добре продувається.
Лицьова панель у вигляді ґрат легко пропускає повітря, яке буде відводити тепло з робочої зони шасі. Комп'ютерний корпус Deepcool CH370 забезпечить зручність збирання ПК та безпечну роботу комплектуючих. Платформа оснащена практичним відсіком для встановлення блока живлення – монтажне місце для нього розташоване під захисною кришкою в нижній частині корпусу. Під кожухом знаходиться кошик для накопичувачів пам'яті.
Всередині можна встановити центральний процесор з висотою вежі кулера до 165 мм та дискретну відеокарту довжиною до 320 мм. Завдяки сучасній конструкції шасі робочий простір платформи набуває акуратного зовнішнього вигляду та можливості безперешкодного повітряного охолодження. Внутрішня частина системного блоку доступна для огляду через прозору бічну кришку зі скла підвищеної міцності.
Купити Deepcool CH370 чорний
Усі ціни 36 →Deepcool CH370 Tempered Glass без БЖ (R-CH370-BKNAM1-G-1) Black R-CH370-BK | 2 889 грн. |
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-BKNAM1-G-1 | 2 889 грн. |
Корпус DeepCool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) | 2 889 грн. |
Корпус Deepcool CH370 Black (R-CH370-BKNAM1-G-1) CH370 Black (R-CH370-BKNA | 2 889 грн. |
Корпус не поганий, але з недоліками красивий, стильний, зручний немає гумових заглушок для проводів, від фільтрів одна назва,
без корисних фішок Максим: користуюся Deepcool CH370 White менше місяця |
Компактне ігрове складання
Корпус Deepcool CH370, який пропонується за доступною ціною, ідеально підходить для створення потужної ігрової системи останнього покоління. Незважаючи на компактний форм-фактор mini tower, корпус сумісний із більшістю сучасних компонентів. Особливо зручний підтримуючий кронштейн для дискретних відеокарт, що запобігає їх провисанню та знижує навантаження на PCI слот. Ключовою особливістю є можливість встановлення восьми 120-мм вентиляторів та підтримка всіх типів систем рідинного охолодження, що забезпечує ефективне відведення тепла. У базову комплектацію входить один задній 120-мм вентилятор, а з правого боку передбачені вентиляційні отвори для покращення охолодження блока живлення.
У всіх на увазі
Deepcool CH370 спроєктований з акцентом на дизайнерське оформлення завдяки оглядовому вікну із загартованого скла з магнітним безгвинтовим кріпленням. Це дозволяє користувачам створювати візуально привабливі збірки з підсвічуванням та компонентами з декоративними ефектами. Корпус забезпечує зручне керування кабельним менеджментом, підтримує швидкознімні кріплення для 2.5-дюймових дисків та оснащений висувним утримувачем для гарнітури на передній панелі. Якісні пилові фільтри допомагають підтримувати чистоту усередині системного блоку.
Модификації Deepcool CH370
Ціни на Deepcool CH370 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH370 білий | від 2 715 грн. | 38 пропозицій | ||
Deepcool CH370 чорний | від 2 630 грн. | 36 пропозицій |