Корпус Deepcool CH370 білий (R-CH370-WHNAM1-G-1)
Відео 15Фото 15 |
Компактний та неймовірно практичний корпус Mini Tower, що позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. У системному блоці вдасться розмістити материнську плату формату Mini-ITX або microATX. Бокс отримав лицьову панель з ґрат, яка прикрита пиловим фільтром. У цій моделі є зручна кнопкова фіксація оглядової боковини. Додатково передбачено тримач для навушників. За потреби кронштейн легко ховається у раму.
Шасі розбито на дві частини, відкриту та закриту. Відкрита секція дозволяє вільно оглядати основні компоненти збирання. Комп'ютерний корпус Deepcool CH370 дозволяє задіяти на ПК блок живлення довжиною до 160 мм, блок встановлюється в нижню частину шасі, яка закрита перфорованою перегородкою. На панелі інтерфейсів розташовані два порти USB 3.0 і комбінований роз'єм miniJack, що поєднує в собі підключення навушників та мікрофона. Усередині кейсу є непоганий запас вільного простору для встановлення відеокарти та процесора. Для відеокарти виділено 320 мм, а посадкове місце під процесором становить 165 мм. Задній канал вентиляції має заводський кулер. Цей корпус відкриє перед комп'ютером великі можливості щодо продуктивності, комфорту і надійності.
Купити Deepcool CH370 білий
Усі ціни 39 →Deepcool CH370 Tempered Glass без БЖ (R-CH370-WHNAM1-G-1) White R-CH370-WH | 2 989 грн. |
Корпус DeepCool CH370 White (R-CH370-WHNAM1-G-1) без БЖ R-CH370-WHNAM1-G-1 | 2 989 грн. |
Корпус DeepCool CH370 White (R-CH370-WHNAM1-G-1) | 2 989 грн. |
Корпус Deepcool CH370 White (R-CH370-WHNAM1-G-1) CH370 White (R-CH370-WHNA | 2 989 грн. |
Корпус не поганий, але з недоліками красивий, стильний, зручний немає гумових заглушок для проводів, від фільтрів одна назва,
без корисних фішок Максим: користуюся Deepcool CH370 White менше місяця |
Модификації Deepcool CH370
Ціни на Deepcool CH370 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CH370 білий | від 2 715 грн. | 40 пропозицій | ||
Deepcool CH370 чорний | від 2 630 грн. | 36 пропозицій |