Блок живлення Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L (DP-GD-DQ750-M-V2L)
Відео 4Фото 11 |
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L |
|
Якісна Схемотехніка (японські конденсатори, DC-DC-перетворювачі). Висока навантажувальну здатність каналу +12V. сертифікат 80 + Gold. Довгі кабелі і шлейфи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L
Усі ціни 51 →Deepcool DQ750-M-V2L 750W (DP-GD-DQ750-M-V2L) Black DP-GD-DQ750-M-V2L | 4 759 грн. |
Блок живлення DeepCool DQ750M (DP-GD-DQ750-M-V2L) 750W DP-GD-DQ750-M-V2L | 4 759 грн. |
Блок живлення Deepcool DQ750-M-V2L | 4 759 грн. |
Блок питания Deepcool DQ750-M-V2L | 4 742 грн. |
Блок живлення Deepcool DQ750-M-V2L | 4 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 3 1 2 |
Комплект постачання Шум Ruslan Shuranov: користуюся Deepcool DQ750-M-V2L менше місяця |
Я довго шукав БЖ багато передивився відео на ютюбі про цей бп мій висновок це якісний бп з якісною начинкою Гарна начинка, тихий, модульний, я купував коли ціна була 3000 грн це був топ за свої гроші немає філтру від пилу на задній стороні DatWar: користуюся Deepcool DQ750-M-V2L кілька місяців |
Купивши рік тому , користувався окуратно , але не врятував від Заводського шлюбу або технічного зносу на заміну взяв Deepcool PK-D на 750 і задоволений якість ціни . Модульний, вольтаж Довго не живе, ціна, через рік почав не тримати напругу Tigreno4ek: користуюся Deepcool DQ850-M-V2L більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
12 травня 2022, 13:10
Подойдет ли по разьемам? #
Если материнская плата имеет питание CPU 8+4 pin, сможет ли этот блок питания запитать ее? В характеристиках данной модели (750вт) вроде как питание CPU 8 pin. Возможно что-то не так понял, не увидел, прошу прощение, если это так.
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Модификації Deepcool DQ M-V2L
Ціни на Deepcool DQ M-V2L |
---|---|---|---|---|
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L | від 4 382 грн. | 53 пропозиції | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH | від 4 383 грн. | 49 пропозицій | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ850-M-V2L | від 4 990 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Думавши повернути, але якщо його закрутити в корпус, то все, він не підлягає поверненню, бо злізає фарба з кріплень і все