Блок живлення Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH (DP-DQ750-M-V2L WH)
Відео 4Фото 11 |
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH
Усі ціни 47 →Deepcool DQ750-M-V2L 750W (DQ750-M-V2L WH) White DQ750-M-V2L WH | 4 759 грн. |
Блок живлення DeepCool DQ750M WH (DQ750-M-V2L WH) 750W DQ750-M-V2L WH | 4 759 грн. |
Блок живлення Deepcool 750W (DQ750-M-V2L WH) | 4 748 грн. |
Блок питания Deepcool 750W (DQ750-M-V2L WH) | 4 748 грн. |
Блок живлення Deepcool DQ750-M-V2L WH | 4 759 грн. |
ще 20 пропозицій
0 3 1 2 |
Комплект постачання Шум Ruslan Shuranov: користуюся Deepcool DQ750-M-V2L менше місяця |
Купивши рік тому , користувався окуратно , але не врятував від Заводського шлюбу або технічного зносу на заміну взяв Deepcool PK-D на 750 і задоволений якість ціни . Модульний, вольтаж Довго не живе, ціна, через рік почав не тримати напругу Tigreno4ek: користуюся Deepcool DQ850-M-V2L більше року |
Блок живлення хороший, витримує відключення світло, але від перенапруги не витримав Модність, модульний Ціна, що не витримує перенапруги. Tigreno4ek: користуюся Deepcool DQ850-M-V2L кілька місяців |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
5 червня 2022, 13:34
Подойдёт ли #
850 Вт подойдёт для RTX 3060+i5 10600KF+32 Гб ОЗУ 2666 + 5 вентиляторов
12 травня 2022, 13:10
Подойдет ли по разьемам? #
Если материнская плата имеет питание CPU 8+4 pin, сможет ли этот блок питания запитать ее? В характеристиках данной модели (750вт) вроде как питание CPU 8 pin. Возможно что-то не так понял, не увидел, прошу прощение, если это так.
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool DQ M-V2L
Ціни на Deepcool DQ M-V2L |
---|---|---|---|---|
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L | від 4 372 грн. | 50 пропозицій | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ750-M-V2L WH | від 4 302 грн. | 49 пропозицій | ||
Deepcool DQ M-V2L DQ850-M-V2L | від 4 960 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Думавши повернути, але якщо його закрутити в корпус, то все, він не підлягає поверненню, бо злізає фарба з кріплень і все